Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rozbiegówki OTDR

Wysokiej jakości kable pomiarowe-rozbiegowe polskiej firmy 4Fibers. Kompaktowe rozmiary, najwyższe parametry.

Szukaj na stronie:

Szukaj na stronie:

Producent:

Producent:
  • UCL SWIFT (1)

Centorwanie:

Centorwanie:
  • do rdzenia
  • do płaszcza aktywne

Rozbiegówka OTDR Launch Cable SC/UPC-SC/UPC SM G652.D 4Fibers

Rozbiegówka OTDR Launch Cable SC/UPC-SC/UPC SM G652.D 4Fibers