Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Szkolenia światłowodowe

Światłowody w Telekomunikacji – program szkoleń

Nasza firma należy do czołówki firm w Polsce organizujących szkolenia z zakresu „Technologii Światłowodowych”. Ponad 15 lat doświadczeń w branży, szeroki wachlarz świadczonych usług, specjalistyczna wiedza pracowników. To wszystko złożyło się na stworzenie najbardziej efektywnych szkoleń. Szkoleń, w których główny nacisk stawiamy na wiedzę techniczną, jej praktyczne wykorzystanie i co najważniejsze na efektywność zapamiętywania przekazywanych informacji.

Nasi pracownicy bardzo często zapraszani są jako trenerzy na różnego rodzaju spotkania, szkolenia organizowane przez inne firmy, instytucje czy w ramach projektów szkoleniowych UE. Inni docenili już nasz profesjonalizm, zaufaj nam i Ty. Masz pracowników i zależy Ci na ich wiedzy? My pomożemy zrobić z nich profesjonalistów w swojej branży. Dodatkowo Możesz liczyć na nasze wsparcie również po zakończeniu szkolenia i współpracę na lata.

swiatlowody szkolenia2
logo5

Szkolenia online

swiatlowody szkolenia

Przygotowaliśmy specjalny program szkoleń zdalnych po to, by uzyskać jak największą efektywność i aby przekazywana wiedza przygotowywała do jej praktycznego wykorzystania. Dołożyliśmy również starań, aby opracowane materiały i wirtualne narzędzia były w stanie zastąpić tą część szkoleń stacjonarnych, którą obejmowały ćwiczenia praktyczne.

Nad materiałami pracował zespół specjalistów od światłowodów w różnych dziedzinach. Wszystko po to, aby przygotować uczestników szkolenia do najczęściej spotykanych problemów w instalacjach, jak lokalizować uszkodzenia i je skutecznie usuwać. Zdobyta wiedza ma być podstawą do samodzielnej pracy.

Szkolenia stacjonarne

Nasze szkolenia tworzymy w oparciu o doświadczenia naszych poszczególnych działów i wiedzę pracowników, zajmujących się na co dzień systemami światłowodowymi. Wdrażanie systemów optycznych, budowanie nowych sieci, transmisja światłowodowa, rozwiązywanie problemów, lokalizowanie uszkodzeń i ponad 15 lat w branży.

Dodatkową rekomendację stanowią nasze działy, z których czerpiemy całą wiedzę i doświadczenie potrzebne w szkoleniach: