Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Sieci i data center

SIECI KOMPUTEROWE - OKABLOWANIE STRUKTURALNE

Potrzebujesz partnera w realizacji projektu infrastruktury teleinformatycznej? Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie kompleksowo sieć światłowodową i okablowanie strukturalne? A może już masz sieć, która nie spełnia Twoich oczekiwań i chcesz ją zmodernizować? Nasza firma pomoże w realizacji każdego projektu dotyczącego sieci światłowodowych oraz okablowania strukturalnego.

Świadczymy usługi na terenie całej Europy

Nasz zespół to wykwalifikowani inżynierowie, zaopatrzeni w specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Dzięki nim jesteśmy w stanie realizować zlecenia począwszy od projektu, wykonania instalacji, pomiary (również pod certyfikację), po uruchomienie infrastruktury i wykonanie dokumentacji końcowej.

Zawsze dbamy o odpowiedni poziom wiedzy naszych pracowników i wysokiej klasy urządzenia, którymi pracujemy. To właśnie wyróżnia nas na rynku. Firma organizuje również szkolenia z technologii światłowodowych, na których trenerami są osoby zajmujące się na co dzień realizacją projektów IT. Z taką wiedzą jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu, nawet wymagającemu niestandardowych rozwiązań i indywidualnego podejścia.