Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

O nas

18 lat doświadczenia

Firma SEiT została założona w 2006 roku

Od samego początku nasza działalność skupiona jest na nowoczesnych rozwiązaniach okablowania strukturalnego i sieciach telekomunikacyjnych.

Chcąc zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania i najwyższy poziom usług nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami osprzętu sieciowego w kraju i za granicą. W połączeniu z ogromną wiedzą naszych pracowników stworzyliśmy firmę oferującą szeroki wachlarz usług oraz produktów, niezbędnych do budowy profesjonalnych sieci teleinformatycznych.

seit logo

Oferta

Stawiamy na rozwój

W kolejnych latach naszej działalności kierując się potrzebami rynku oraz chcąc wykorzystać naszą wiedzę, doświadczenie i potencjał ludzki postawiliśmy na sieci światłowodowe. Właśnie w tym zakresie jest realizowany główny kierunek rozwojowy naszej firmy. Cały czas pogłębiamy wiedzę w tej dziedzinie dzięki specjalistycznym szkoleniom a kolejne realizacje projektów wzbogacają nas o nowe doświadczenia. Zawsze stawiamy na wysoki poziom wiedzy i usług, które oferujemy co ma być wyróżnikiem naszej firmy na rynku. Staramy się być zawsze o krok przed konkurencją.

Dzięki doskonałej współpracy z producentami osprzętu sieciowego stworzyliśmy ofertę podstawowych produktów do budowy infrastruktury teleinformatycznej miedzianej i światłowodowej. Wszystkie oferowane produkty są sprawdzone, a ich wysoka jakość jest gwarantowana przez naszą firmę. Nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają najlepszą ofertę cenową w połączeniu z profesjonalnym wsparciem technicznym.

Zapraszamy do współpracy

Z naszego doświadczenia skorzystało już wielu instalatorów i inwestorów. Pomagamy im w przygotowywaniu projektów, nadzorujemy podczas wdrażania i wykonujemy audyty końcowe.