Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Transceivery

Moduły światłowodowe (Transceiver) ATOP Corporation. Pełna kompatybilność ze sprzętem różnych marek. Wkładki SFP, SFP+, XFP, QSFP+, DAC, AOC do 100GB/s. Moduły optyczne o niskim poborze energii.

Szukaj na stronie:

Szukaj na stronie:

Producent:

Producent:
  • UCL SWIFT (1)

Centorwanie:

Centorwanie:
  • do rdzenia
  • do płaszcza aktywne

SFP MM 155Mb/s standard LC duplex

SFP MM 155Mb/s standard LC duplex