Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rozbiegówka OTDR Launch Cable SC/UPC-SC/UPC SM G652.D 4Fibers

Indeks: - Kategoria:
Select a variation to see its SKU2.

Rozbiegówka OTDR Launch Cable SC/UPC-SC/UPC 4Fibers, SM singlemode G.652D

Dodaj do listy zapytania

Rozbiegówka OTDR Launch Cable

Zaprojektowana przy współpracy specjalistów w dziedzinie pomiarów światłowodowych, stworzona z dbałością o szczegóły, oferując:

  • najwyższej klasy parametry pomiarowe,
  • wysoki komfort użytkowania,
  • atrakcyjną cenę

Rozbiegówki OTDR Launch Cable dostępne są w różnych długościach jak i różnych konfiguracjach złączy (SC, LC, FC, ST). Idealne zastosowanie przy pomiarach optycznych sieci światłowodowych.

Parametry techniczne:

  • Wyprodukowana w UE z zachowaniem najwyższych standardów
  • włókno Corning 28e+ G.652.D (SM 9/125um)
  • włókno Corning ClearCurve OM2 (MM 50/125um)
  • złącze: tłumienie <0,3dB (typowe <0,2dB) (dla fali 1550nm)
  • złącze: reflektancja UPC <-50dB, APC <-65dB
  • wymiary: 130x140x22mm
  • waga: <150g (dla włókna <500m)
  • obudowa ze specjalnej pianki wysokiej gęstości
  • karabińczyk do zawieszenia
  • powierzchnia magnetyczna do zawieszenia na metalowej szafie
  • wąsy w powłoce z pancerzem stalowym, powlekanym warstwą PVC
  • specjalne złącza o wzmocnionej wytrzymałości

Cechy i zalety:

  • Obudowa z pianki o wysokiej gęstości:
    Specjalna obudowa chroni włókno przed uszkodzeniem. Ergonomiczny kształt wpływający korzystnie na komfort pracy.
    – Wymiary: 140x130x22mm
    – Waga: <150g(dla włókna <500m)
  • Włókno Corning:
    Najwyższej klasy włókna zapewniają niską tłumienność rozbiegówki oraz wysokie parametry złączy.
    – Standardowe długości: 150, 200, 300, 500, 1000m
    – Włókna SM (G.652.D) / MM
  • Najwyższa jakośc złączy:
    Idealnie polerowane złącza, gwarancją najwyższych parametrów. Specjalna konstrukcja o zwiększonej wytrzymałości.
    – Dostępne typt złaczy: SC, LC, ST, FC
    – IL <0.3dB (dla fali 1550nm)
    – RL: UPC>52dB, APC>65dB (dla fali 1550nm)
  • Oplot z taśmy stalowej:
    Długi zakończenia to komfort oraz swoboda podczas pracy. Wzmocniona konstrukcja kabla chroni włókna przed uszkodzeniem.
    – Standardowa długość: 1,2~1,5m
    – Dodatkowa powłoka dielektryczna
  • Podwójny system mocowania:
    Innowacyjny system mocowania – powierzchnia magnetyczna pozwala na zamocowanie rozbiegówki na metalowych elementach. Karabińczyk ułatwia zawieszenie przy pasku lub powieszenie na smyczy.

Informacje dodatkowe

Marka

Długość

150m, 200m, 300m

Kolor

czerwony, szary

Dostawa

1. Zakupiony towar można odebrać w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym ustaleniu tego faktu ze sprzedawcą.
Nie gwarantujemy dostępności towaru jeśli klient zgłosi się po jego odbiór a fakt ten nie został wcześniej ustalony.

2. Wysyłki zamówień realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich, z którymi firma SEiT współpracuje. Jej wybór uzależniony jest od gabarytów przesyłki, jej wagi i decyduje o tym sprzedawca.

3. Przesyłki o wadze do 30kg realizowane są jako zwykłe paczki. Przesyłki, których waga przekracza 30kg są realizowane jako przesyłki paletowe.

4. Szafy stojące wysyłane są zawsze jako przesyłki paletowe, a każda szafa jest wysyłana osobno.

5. Koszt przesyłki ponosi kupujący, chyba że warunki oferty mówią inaczej.

6. Przesyłki za pobraniem możliwe jedynie w wyjątkowych sytuacjach (należy ustalić to ze sprzedawcą).

7. Zwrot przesyłki odbywa się na koszt zamawiającego i to zamawiający odpowiada za należyte zabezpieczenie sprzętu na czas transportu, jego ubezpieczenie.

8. W przypadku zwrotów wynikających z błędów realizacji zamówienia przez naszą firmę, wszystkie koszty związane z wysyłką ponosi SEiT.

9. Czas dostawy = czas realizacji zamówienia + czas transportu.

10. Standardowy czas transportu wynosi 1-2 dni robocze, jednak nie odpowiadamy za opóźnienia dostaw wynikające z opóźnień firm kurierskich.

11. Czas transportu liczy się od momentu zakończenia wszystkich procedur związanych z realizacją zamówienia, potwierdzeniem płatności jeśli takie warunki zostały określone czy od momentu skompletowania zamówienia i poinformowania o tym zamawiającego.

12. Przy odbiorze przesyłki Klient powinien sprawdzić opakowanie pod względem uszkodzeń mogących powstać podczas transportu. Przede wszystkim musi zwrócić uwagę na stan opakowania, czy nie nosi śladów otwarcia, przebicia przez przedmioty zewnętrzne, nie są zerwane taśmy zabezpieczające itp.. Jeżeli są podejrzenia co do możliwości wcześniejszego otwierania przesyłki lub jeśli przesyłka nosi znamiona uszkodzenia, należy jej nie przyjmować oraz sporządzić protokół szkody w obecności kuriera (zaleca się wykonanie również zdjęć dokumentujących uszkodzenie). Następnie jak najszybciej należy skontaktować się ze sprzedawcą i zgłosić mu ten fakt.

13. Protokół szkody sporządzony w obecności pracownika firmy kurierskiej, potwierdzony odpowiednim jego podpisem i pieczęcią jest podstawą do wszczęcia postępowania reklamacyjnego. W przypadku braku takiego dokumentu reklamacje nie są realizowane (firma kurierska nie uwzględni takiej reklamacji).

Zobacz również:

Nóż do włókien CS-01AT

Nóż do włókien CI-01

Auto stripper ATS

MultiPack-F