SFP MM 1.25Gb/s standard LC duplex

SFP MM 1.25Gb/s standard LC duplex

Transceiver Moduł SFP 1.25Gb/s, multimode MM złącze LC/DX, DDM, ATOP
40,47 zł
Netto

Nie dodano jeszcze produktów

  • Wsparcie Techniczne / Serwis Sprzętu Wsparcie Techniczne / Serwis Sprzętu
  • Usługi Dodatkowe: Dostawa, Montaż Sprzętu, Instruktarz Usługi Dodatkowe: Dostawa, Montaż Sprzętu, Instruktarz
  • Sieci IT: Projektowanie, Instalacja, Audyt, Szkolenia Światłowodowe Sieci IT: Projektowanie, Instalacja, Audyt, Szkolenia Światłowodowe

Opis

Charakterystyka

ATOP
SE10101100
Charakterystyka
Typ Transmisji
Standard
Prędkość FO
1.25Gb/s
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Złącze FO
LC (duplex)