Transceiver QSFP+ APQPSR43CDL01

Transceiver QSFP+ APQPSR43CDL01

Moduł QSFP+ 40Gb/s, multimode MM TX/RX:850nm 100m (OM3) złącze MPO, DDM, APQPSR43CDL01
381,23 zł
Netto

Nie dodano jeszcze produktów

  • Wsparcie Techniczne / Serwis Sprzętu Wsparcie Techniczne / Serwis Sprzętu
  • Usługi Dodatkowe: Dostawa, Montaż Sprzętu, Instruktarz Usługi Dodatkowe: Dostawa, Montaż Sprzętu, Instruktarz
  • Sieci IT: Projektowanie, Instalacja, Audyt, Szkolenia Światłowodowe Sieci IT: Projektowanie, Instalacja, Audyt, Szkolenia Światłowodowe

Opis

Charakterystyka

ATOP
SE10113100
Charakterystyka
Typ Transmisji
Standard
Prędkość FO
40Gb/s
Typ sieci
Wielomodowa (MM)
Złącze FO
MPO
Długość Fali
850nm
Dystans transmisji
100m