List of products by brand 4Fibers

Marka 4Fibers, profesjonalne rozwiązania w technologii światłowodowej. Producent kabli pomiarowych - rozbiegówki OTDR.

4Fibers jest polskim producentem rozbiegówek pomiarowych OTDR. Są to specjalistyczne kable pomiarowe dla zastosowań w pomiarach reflektometrycznych.

Marka jak i sam produkt, zostały stworzone przez naszą firmę, a ich produkcja odbywa się w Polsce pod pełną kontrolą naszej firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować cały proces wytwarzania rozbiegówek.

Produkt, który stworzyliśmy jest w pełni profesjonalnym rozwiązaniem o bardzo wysokich parametrach technicznych. Naszymi odbiorcami są klienci z dużych firm telekomunikacyjnych jak i mali instalatorzy.

Wysokie parametry techniczne i konkurencyjna cena sprawiła, że rozbiegówki szybko znalazły odbiorców w wielu krajach Europejskich i nie tylko na naszym kontynencie.

Jako pierwsi zastosowaliśmy obudowy wykonane w całości z pianki wysokiej gęstości. To rozwiązanie sprawiło, że kable pomiarowe OTDR są doskonale chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz posiadają najniższą wagę spośród innych rozwiązań dostępnych na rynku. Te cechy bezpośrednio przekładają się na komfort ich użytkowania oraz żywotność.