List of products by brand VIAVI

Światowy lider mierników do pomiaru sieci światłowodowych i miedzianych

Firma VIAVI, dawniej znana jako JDSU, jest światowym gigantem w produkcji rozwiązań do pomiaru i monitorowania stanu sieci światłowodowych czy miedzianych. Firma w swojej ofercie posiada zaawansowane technologie pomiarowe, które sprawiają, że urządzenia pomiarowe tej marki wykorzystywane są przez największych operatorów telekomunikacyjnych.

Reflektometry optyczne OTDR tej marki, oferują wszystkie funkcje jakie powinny mieć nowoczesne mierniki. Automatycznie generowanie raporty pomiarowe PDF z poziomu miernika, pomiar z porównywaniem do obowiązujących norm, automatyczne eliminacje w pomiarach rozbiegówek i dobiegówek, automatyczny pomiar dwukierunkowy, ... . To wszystko i wiele innych funkcji można znaleźć w reflektometrach VIAVI jako podstawowe wyposażenie.

Firma SEiT współpracuje z tą marką od kilku lat. Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne przy wyborze miernika i jego parametrów. Oferujemy również szkolenia z obsługi oraz wsparcie podczas późniejszego użytkowania miernika.

Firma posiada w swojej ofercie najlepszy miernik na rynku do certyfikacji sieci miedzianych, które obsługują częstotliwości nawet do 2GHz.

Oprócz wysokiej jakości i zaawansowanych technologii jaką oferują produkty VIAVI, należy również wspomnieć o konkurencyjnych cenach. Firma chce dotrzeć ze swoimi produktami również do małych firm, oferując liczne promocje i bonusy.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for